14
- Передшлюбний протокол для уділення Святої Тайни Подружжя.
- Довідку про проходження курсу передшлюбної катехизації;
- Світокопію Свідоцтва про Хрещення і Миропомазання. Якщо такого свідоцтва немає, тоді в парафіяльній канцелярії попередньо можна отримати відповідний формуляр Ствердження факту Хрещення і Миропомазання. Цей формуляр під присягою заповнює безпосередній свідок уділення Святого Таїнства (мати, батько, хресна мати, хресний батько);
- Світокопію Паспорта (стор. 1 і 2 та 10 і 11, де засвідчується місце прописки та цивільний стан особи);
- Світокопію цивільного Свідоцтва про одруження. Якщо на момент канонічно-душпастирської розмови наречені не мають свідоцтва про цивільне одруження, то вони повинні представити ксерокопію документу протягом тижня від дня отримання церковного шлюбу.
- Дозвіл на проведення канонічно-душпастриської розмови*;
- Дозвіл на уділення Святої Тайни Подружжя*;
- Посвідку про виголошення оповідей*;
(*) Дані документи видає священник парафії, на території якої проживає особа.
У надзвичайних випадках необхідно преставити наступні документи:
- Декрет про уневажнення шлюбу. Якщо хтось перебував у церковному шлюбі, який був визнаний відповідно Церковною інстанцією не правосильним.
- Свідоцтво про розлучення. Якщо хтось перебував у цивільному зв’язку, який був розірваний вироком відповідної державної інстанції.
- Свідоцтво про смерть подруга. Якщо хтось є вдівцем чи вдовою.
- Приналежні до інших церковних конфесій, релігій або невіруючі повинні повідомити відповідального за приготування до Св. Тайни Подружжя про своє релігійне відношення в момент реєстрації в Книзі записів на отримання Св. Тайни Подружжя.