Четвер, 24го грудня – Навечір’я Різдва – піст (Г)
10:00 веч.—Велике Повечір’я (З нами Бог). св. Літургія Різдва Христового (укр. /анг.)

П’ятниця, 25 го  грудня – Різдво ГНІХ (Г)
9:00 рано—св. Літургія Різдва Христового (укр. /анг.)

Субота, 26 го  грудня – Собор Пресвятої  Богородиці (Г)
9:00 рано—св. Літургія (укр. /анг.)
5:00 веч.—Вечірня і св. Літургія

Неділя, 27 го  грудня – св. Первомученика Стефана (Г)
Звичайний недільний порядок (8:00, 9:30 i 11:30)

Четвер, 31го грудня – Преподобна Меланія (Г)    Навечір’я Нового Року
9:00 рано—св. Літургія (укр. /анг.)
6:30 веч.—Молебень

П’ятниця, 1го  січня – Обрізання ГНІХ і св. Василія Великого (Г)
9:00 рано—св. Літургія (укр. /анг.)  

Вівторок, 5 го  січня –  Навечір’я Богоявлення -піст  (Г)
9:00 paно—Св Літургія і Мале Водосвяття (укр. /анг.)

Середа, 6 го січня – Богоявлення ГНІХ – Йордан (Г)
8:00 рано—Велике Повечір’я (З нами Бог); св. Літургія і Велике Водосвяття

Четвер, 7го  січня – Різдво ГНІХ ( Ю)
7:00 рано—Велике Повечір’я (З нами Бог) і Різдвяна св. Літургія (укр.)
10:00 рано—Різдвяна св. Літургія (укр.)
6:30 веч.—Різдвяна св. Літургія (укр.)

П’ятниця, 8 госічня  –  Собор Пресвятої Богородиці (Ю)
9:00 рано—св. Літургія (укр.)
6:30 веч.—св. Літургія (укр.)   

Субота, 9 го січня  – св. Первомученика Стефана (Ю)
9:00 рано—св. Літургія (укр.)
5:00 веч.—Вечірня і св. Літургія

Неділя, 10го  січня  –  Неділя по Різдві (Ю) Неділя після Богоявлення (Г)  
8:00 рано—св. Літургія (анг.)
9:30 paно—Архієрейська Божественна Літургія (укр/анг.)

Середа, 13 го січня – Преподобна Меланія (Ю)
6:30 веч.—Вечірня

Четвер, 14го  січня – Обрізання ГНІХ та Св. Василія Великого (Ю)
9:00 рано—св. Літургія (укр.)
6:30 веч.—св. Літургія (укр.)

Понеділок, 18 го  січня  –  Навечір’я Богоявлення – піст (Ю)
9:00 рано—св. Літургія і Мале Водосвяття (укр.)

Вівторок, 19 го січня  –  Богоявлення ГНІХ – Йордан (Ю)
8:00 рано—Велике Повечір’я (З нами Бог); св. Літургія і Велике Водосвяття (укр.)
11:30 рано—св. Літургія (укр.)
6:30 веч.—св. Літургія (укр.)