MENU 

Christmas Liturgical Schedule – 2017/18

SUNDAY, DECEMBER 24TH – CHRISTMAS EVE (G)
   8:00, 9:30, 11:30 am        Normal Sunday Schedule
                10:00 pm             Solemn Christmas Compline (Z Namy Boh)
                11:00 pm              Divine Liturgy of the Nativity (Ukr./Eng.)
MONDAY, DECEMBER 25TH – NATIVITY OF OUR LORD (G)
                9:00 am               Divine Liturgy of the Nativity
TUESDAY, DECEMBER 26TH – SYNAXIS OF THE MOTHER OF GOD (G)
                9:00 am               Divine Liturgy
                6:30 pm               Divine Liturgy
WEDNESDAY, DECEMBER 27TH – FEAST OF ST. STEPHEN THE 1ST MARTYR (G)
                9:00 am               Divine Liturgy
                6:30 pm               Divine Liturgy
SUNDAY, DECEMBER 31ST –SUNDAY BEFORE THEOPHANY (G) SUNDAY BEFORE CHRISTMAS (J) NEW YEAR’S EVE
   8:00, 9:30, 11:30 am       Normal Sunday Schedule
                8:00 pm               Moleben
MONDAY, JANUARY 1ST – CIRCUMCISION OF OUR LORD & ST. BASIL THE GREAT (G)
                9:00 am               Divine Liturgy (Ukr./Eng.)
FRIDAY, JANUARY 5TH – VIGIL OF THE THEOPHANY–DAY OF FAST (G)
                9:00 am               Divine Liturgy with Lesser Water Blessing
SATURDAY, JANUARY 6TH – THEOPHANY –OUR LORD’S BAPTISM IN THE RIVER JORDAN (G)
                8:00 am              Great Compline (Z Namy Boh)
                9:00 am              Divine Liturgy with Great Water Blessing
SATURDAY, JANUARY 6TH – CHRISTMAS EVE (J)
                10:00 pm             Solemn Christmas Compline (Z Namy Boh) (Ukr.)
                11:00 pm              Divine Liturgy of the Nativity (Ukr.)
SUNDAY, JANUARY 7TH – NATIVITY OF OUR LORD (J) SUNDAY AFTER THEOPHANY (G)
                8:00 am              Divine Liturgy
                9:30 am              Nativity Liturgy (Ukr.)
               11:30 am             Nativity Liturgy (Ukr.)
MONDAY, JANUARY 8TH – SYNAXIS OF THE MOTHER OF GOD (J)
                9:00 am               Divine Liturgy (Ukr)
                6:30 pm               Divine Liturgy (Ukr)
TUESDAY, JANUARY 9TH – FEAST OF ST. STEPHEN THE 1ST MARTYR (J)
                9:00 am               Divine Liturgy (Ukr.)
                6:30 pm               Divine Liturgy (Ukr)
SUNDAY, JANUARY 14TH – CIRCUMCISION OF OUR LORD AND ST BASIL THE GREAT (J)
    PARISH PROSPHORA will take place after the 2nd Liturgy in the church hall.
                 8:00 am              Divine Liturgy (Eng.)
                 9:30 am              Solemn Divine Liturgy (Ukr./Eng.)
THURSDAY, JANUARY 18TH – VIGIL OF THE THEOPHANY- DAY OF FAST (J)
                9:00 am               Divine Liturgy with Lesser Water Blessing (Ukr.)
FRIDAY, JANUARY 19TH – THEOPHANY – JORDAN (J)
                8:00 am               Solemn Compline (Z Namy Boh) (Ukr.)
                9:00 am               Divine Liturgy with Great Water Blessing (Ukr.)
                6:30 pm               Divine Liturgy(Ukr.)

РІЗДВЯНИЙ ПОРЯДОК – 2017/18

НЕДІЛЯ, 24ГО ГРУДНЯ – НАВЕЧІР’Я РІЗДВА (Г)
   8:00, 9:30,11:30             paно Звичайний недільний розклад
               10:00 веч.             Велике Повечір’я (З нами Бог)
               11:00 веч.              св. Літургія Різдва Христового
ПОНЕДІЛОК, 25 ГО ГРУДНЯ – РІЗДВО ГНІХ (ГРИГОРІАНСЬКИЙ) (Г)
                9:00 рано             св. Літургія Різдва Христового (укр. /анг.)
ВІВТОРОК, 26 ГО ГРУДНЯ – СОБОР ПРЕСВ. БОГОРОДИЦІ (Г)
                9:00 рано             св. Літургія (укр. /анг.)
                6:30 веч.               св. Літургія
СЕРЕДА, 27 ГО ГРУДНЯ – НЕДІЛЯ ПІСЛЯ РІЗДВА – СВ. ПЕРВОМУЧЕНИКА СТЕФАНА (Г)
                9:00 рано             св. Літургія (укр. /анг.)
                6:30 веч.               св. Літургія
НЕДІЛЯ, 31ГО ГРУДНЯ – НЕДІЛЯ ПЕРЕД БОГОЯВЛЕННЯМ (Г) НЕДІЛЯ ПЕРЕД РІЗДВОМ (Ю) НАВЕЧІР’Я НОВОГО РОКУ
   8:00, 9:30,11:30 рано     Звичайний недільний розклад
                8:00 веч.             Молебень
ПОНЕДІЛОК, 1ГО СІЧНЯ – ОБРІЗАННЯ ГНІХ І СВ. ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО (Г)
                9:00 рано             св. Літургія (укр. /анг.)
П’ЯТНИЦЯ, 5 ГО СІЧНЯ – НАВЕЧІР’Я БОГОЯВЛЕННЯ (ПІСТ) (Г)
                9:00 paно             cв Літургія Мале Водосвяття
СУБОТА, 6 ГО – СІЧНЯ БОГОЯВЛЕННЯ ГНІХ – ЙОРДАН (Г)
                8:00 рано             Велике Повечір’я (З нами Бог)
                9:00 рано              св. Літургія і Велике Водосвяття
СУБОТА, 6 ГО СІЧНЯ – НАВЕЧІР’Я РІЗДВА (Ю)
                10:00 веч.             Велике Повечір’я (З нами Бог) (укр.)
                11:00 веч.              св. Літургія Різдва Христового (укр.)
НЕДІЛЯ, 7ГО СІЧНЯ – РІЗДВО ГНІХ ( Ю) НЕДІЛЯ ПІСЛЯ БОГОЯВЛЕННЯ (Г)
                8:00 рано              св. Літургія
                9:30 paно              Різдвяна св. Літургія (укр.)
                11:30 рано             Різдвяна св. Літургія (укр.)
ПОНЕДІЛОК, 8 ГОСІЧНЯ – СОБОР ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (Ю)
                9:00 рано              св. Літургія (укр.)
                6:30 веч.                св. Літургія (укр.)
ВІВТОРОК, 9 ГО СІЧНЯ – СВ. ПЕРВОМУЧЕНИКА СТЕФАНА (Ю)
                9:00 рано              св. Літургія (укр.)
                6:30 веч.                св. Літургія (укр.)
НЕДІЛЯ, 14ГО СІЧНЯ – ОБРІЗАННЯ ГНІХ ТА СВ. ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО (Ю)
   ПАРАФІЯЛЬНА ПРОСФОРА      Святковий бенкет відбудеться після 2-ї літургії у  церковній залі.
                8:00 рано              св. Літургія (анг.)
                9:30 рано               Урочиста Св. Літургія (укр./анг.)
ЧЕТВЕР, 18 ГО СІЧНЯ – НАВЕЧІР’Я БОГОЯВЛЕННЯ (ПІСТ) (Ю)
                9:00 рано              св. Літургія і Мале Водосвяття (укр.)
П’ЯТНИЦЯ, 19 ГО СІЧНЯ – БОГОЯВЛЕННЯ ГНІХ – ЙОРДАН (Ю)
                8:00 рано              Велике Повечір’я (З нами Бог) (укр.)
                9:00 рано              св. Літургія і Велике Водосвяття (укр.)
                6:30 веч.                св. Літургія (укр.)